PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488231}

Książę i ja 3: Królewski miesiąc miodowy

The Prince & Me 3: A Royal Honeymoon
5,5 3 997
ocen
5,5 10 1 3997
Książę i ja 3: Królewski miesiąc miodowy
powrót do forum filmu Książę i ja 3: Królewski miesiąc miodowy

tym

ocenił(a) film na 4

razem króla też zagrał inny aktor i to mnie wkurza..a jeszcze jakaś "rosyjska" wymyślona enklawa...nie lubie,,a film gorszy od poprzednich

ocenił(a) film na 3
Reznik

Tego króla to racja (chyba z księżyca sciągnęli). Nie pasował do tej roli :( Zgadzam się z Tobą całkowicie...
Pozdrawiam :D

_Olinka_

a mi się bardziej ten król z 3 części podobał niż z poprzednich dwóch. był taki zwyczajny, naturalny, a w jego poprzedniku irytowało mnie sztywne aktorstwo. wiem, że musiał wcielić się w postać króla i rola zapewne tego wymagała, ale uważam ze król z 3 lepiej sobie poradził.

ocenił(a) film na 10
Reznik

Uważam podobnie jak Reznik i Olinka , bez sensu jest zmieniać aktora w połowie serii . W tym filmie od czasu 1-wszej części zmieniono wiele ról między innymi dwie główne i najważniejsze role: Ediego i Paige . Przez te zmiany film traci na swej wartości i jest mniej fajny. Bardzo mi się podoba ta seria ale nie potrzebnie wprowadzano do niej tyle zmian :/

Pozdrawiam...xd

Reznik

zgadzam się :) w drugiej części próbowałam się przyzwyczaić do nowej Paige ale nie mogłam się przekonać. Uważam, że aktorzy w pierwszej części byli najlepiej dobrani. W trzeciej natomiast, po zmianie wszystkiego, miałam wrażenie, że ten film nie ma zupełnie nic wspólnego z poprzednimi częściami a już na pewno nie z pierwszą. W jedynce Edi miał przecież siostrę a Paige rodzeństwo o których zapomniano... a szkoda....

po obejrzeniu trzeciej części jakoś nie mogę się zebrać by obejrzeć czwartą...


A po pierwszej tak dobrze się zapowiadało :)

Pozdrawiam

P.S. jesli chodzi o aktorów z trzeciej części (Edi i Paige) pasują do siebie. W drugiej jakoś ta nowa Paige mi nie pasowała do poprzedniego aktora

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones