PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567443}

Zbrodnie Palm Glade

The Glades
7,0 1 212
ocen
7,0 10 1 1212
Zbrodnie Palm Glade
powrót do forum serialu Zbrodnie Palm Glade

Czy warto to wogóle oglądać?

ocenił(a) serial na 8
Lexi_Cane

mnie bardzo wciągnęło wiec polecam ; )

quaff

a odcinki są powiązane jakimś głównym motywem czy każdy odc jest o czym innym?

ocenił(a) serial na 6
macia_w

Odcinki nie są powiązane żadnym wątkiem kryminalnym i za każdym razem rozwiązywane jest nowe morderstwo. Jedyna rzecz jaka rozwija się w sposób ciągły w trakcie serialu, to wątek romansu detektywa Longwortha i pielęgniarki Callie. Czy warto oglądać... hmmm... trudne pytanie. Początkowe sezony były nawet ciekawe i przyjemnie się przy nich spędzało czas (przy czym nie twierdzę że były jakieś nadzwyczajne), ale teraz jest gorzej. Oglądałem ten serial kiedy startował i cały czas jestem na bieżąco jednakże odcinki z 4-tego sezonu są strasznie schematyczne żeby nie powiedzieć nudne. Właściwie to wpadłem tutaj na forum trochę na nie ponarzekać ale serial jest mało popularny więc szkoda zakładać do tego osobny temat. Wspomniane odcinki były naprawdę słabe i ja chyba na tym zakończę swoją przygodę z tym serialem. Całkiem możliwe że i tak stacja A&E Network skasuje tą produkcję, bo oglądalność znacznie spadła w porównaniu do 3-ciego sezonu.

ocenił(a) serial na 8
gagarin77

Moim zdaniem sezony 1-3 były bardzo dobre. Na temat 4 nie wypowiadam się ponieważ czekam na napisy. Jeśli ktoś nie wie czy oglądać to radzę zobaczyć pierwsze 3-4 odcinki i sprawdzić czy wam spasuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones